Tieniaca technika

Žalúzie horizontálne-celotieniace (ISO)

Ovládanie žalúzií je pomocou retiazkovej šnúry. Sú určené k montáži na plastové, hliníkové a drevené EURO okná. Pri zaklopení žalúzií sa otvory v lamelách prekrývajú a tak vytvárajú dojem dokonalého tienenia.


Interiérové rolety deň a noc

Rolety deň a noc sú úplne novým typom roliet s podvojným vedením materiálu s horizontálnymi pásmi, ktoré umožňujú plynulú reguláciu slnečného svitu. Roleta deň a noc ponúka úplne nový atraktívny vzhľad a funkčnosť.


Vonkajšie rolety predokenné - lamely hliníkové, zateplené

Predokenné rolety Standard sú určené na montáž do hotových stavieb. Rolety sa navíjajú do hliníkového boxu, ktorý je uchytený v ostení. Krycí box rolety sa vďaka svojmu designu stáva dekoratívnym prvkom budovy. Krycí box rolety, ako aj vodiace koľajnice, ponúkame vo viacerých farebných prevedeniach (možnosť aj do nástreku podľa RAL), ako aj v prevedení zlatý dub, orech a mahagón. Rolety vyrábame z kvalitných zahraničných materiálov, čo zaručuje ich dlhú funkčnosť a životnosť.

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie a závesy sa využívajú prevažne na zatienenie väčších plôch. Nezanedbateľná je však aj ich dizajnová stránka a skutočnosť, že interiér s textíliami vyzerá oveľa útulnejšie. V našej ponuke nájdete vertikálne žalúzie s atraktívnymi lamelami z prírodných materiálov.


Látkové rolety interiérové

Textilné rolety sú vhodným tieniacim a dekoratívnym prvkom zvýrazňujúcim celkové architektonické riešenie interiéru. Sú dodávané v širokej škále látok a typov, ktoré je možné dokonale zladiť s vnútorným priestorom. Textilné rolety je možné namontovať priamo do okenného krídla, do rámu, do výklenku, na stenu alebo na strop. Textilné rolety je možné nastaviť do akejkoľvek polohy. Rolety sú ovládané pomocou retiazkového alebo pružinového mechanizmu, proti pohybu do strán môžu byť nainštalované vodiace lišty. Zo všetkých našich produktov ponúkajú textilné rolety najviac možností, ako skrášliť Váš interiér.


Látkové žalúzie Plisé 

Predstavujú veľmi efektívny, dokonalý a moderný spôsob tienenia. Materiálom pre tienenie je špeciálna plisovaná (skladaná) látka. Vďaka svojej univerzálnosti a široké škále farieb látok je Plisé vysoko estetickým doplnkom každého moderného interiéru. 

Vonkajšie rolety so žalúziami

Solárna roleta iD3 je navrhnutá bez napájacieho pripojenia a nevyžaduje žiadne renovačné práce. Pomocou nastaviteľných lamiel si môžete dávkovať vzduch a svetlo podľa svojich predstáv. So 7-ročnou zárukou – vrátane batérie a solárneho článku a diaľkovým ovládačom. 


Vonkajšie predokenné žalúzie

Vonkajšie žalúzie sú určené na montáž v bytovej aj priemyselnej výstavbe a predstavujú najnovší trend vo vývoji vonkajšej tieniacej techniky.

Prednosťou vonkajších žalúzií je:

maximálna možnosť regulácie svetla, ochrana pred slnečnou radiáciou, zníženie vonkajšieho hluku, manuálne aj elektrické ovládanie, možnosť automatickej regulácie s pripojením na riadiace systémy, výber z viacerých typov lamiel a široká farebná škála lamiel a doplnkov. Dlhá životnosť vonkajších žalúzií je zaručená použitím kvalitných materiálov, ktoré odolávajú vplyvom vonkajšieho prostredia. Vonkajšie žalúzie zatienia až 85 % slnečného žiarenia. Vonkajšie žalúzie elegantne doplnia exteriér Vášho domu, bytu aj kancelárie.