Profesionálny servis okien a dverí

Pýtate sa prečo je servis okien a dverí dôležitý? Nasledujúce video Vám dá odpoveď, posúďte sami...

Zabezpečujeme komplexný pozáručný aj záručný servis a opravy všetkých druhov plastových, hliníkových a drevených euro okien a dverí. Pravidelné premazávanie prevodoviek a klzných častí kovania podľa odporúčania výrobcov, zmluvne stálu údržbu a servis vstupných portálov a okien pre správy nehnuteľností, bytové družstvá a spoločenstvá vlastníkov bytových jednotiek, opravy, výmeny a montáže kovania, zámkov a doplnkov - ROTO, WINKHAUS, G-U, MACO, SCHÜCO, FUHR, SI, AUBI a ďalších. Prekovanie otváracieho okná na otváravo-sklopné okno, ako aj dodatočná montáž zaistenia balkónových dverí, atď. Samozrejmosťou je aj vykonávanie výmeny kľučiek, tesnenia, dvojskla a ďalších doplnkov (sieťky a žalúzie, tieniaca technika).

Ponuka servisných prác pre Vás

Servis plastových okien a dverí

Rýchly a kvalitný servis plastových okien, dverí a príslušenstva, servis drevených eurookien a dverí a servis hliníkových okien a dverí. Servis okien a dverí vykonávame od všetkých výrobcov.

Servis plastových okien v Bratislave a blízkom okolí.

Prídeme za Vami, objednajte si bezplatnú obhliadku a kalkuláciu priamo na mieste Stačí len zavolať na tel. číslo 0911411712.

Skončila Vám záruka? Nevadí.

Potrebujete na nich vykonať rýchly a kvalitný servis? Skončila Vám záruka? Stačí nám len zavolať, napísať.

Vykonávame pravidelné servisné prehliadky, opravy okien a dverí, odborné nastavenie a premazanie celoobvodového kovania a jeho výmenu, montáž zámkov, tesnenia a ďalších doplnkov podľa vašich potrieb. Servis okien a dverí vykonávame od všetkých výrobcov.

Objednajte si bezplatnú obhliadku a kalkuláciu.

Záručný servis je samozrejmosť

Záručný bezplatný servis,
ktorý poskytujeme zákazníkom, ktorí majú výrobky od našej spoločnosti, ktoré sú ešte v záruke.

Bezplatný záručný servis u nás zakúpených produktov je samozrejmosťou. Na kompletný servis plastových okien či dverí, poskytujeme našim zákazníkom záruku na naše služby 1 rok. Potrebné opravy vykonáme v rámci záruky bezplatne. Stačí len zavolať na tel. číslo 0911411712 alebo napísať a využiť  váš bezplatný záručný servis.