Sieťky proti hmyzu

Sieťky pevné

Sieť je uchytená otočnými háčkami za hranu okien. Na ráme je okraj, ktorý presahuje a dokonale priľne k rámu okna. Tým je dosiahnutý lepší vzhľad sieťky a jej lepšia tesnosť. Rám profilu je vyrobený z extrudovaného hliníka a je chránený vypaľovacím lakom. Pevné sieťky dodávame v základných farbách biela, hnedá, okrová, ako aj v imitáciách dreva (RENOLIT). V prípade potreby je možnosť nástreku rámu sieťky do farieb podľa vzorkovníka RAL.

Sieťové dvere rám v ráme

Rám sieťky je vyrobený z extrudovaných hliníkových profilov, kde je sieťovina zaistená gumou. Možnosť výroby so spodnou "okopovou" priečkou.Sieťka je vhodná na rámy, kde po zatepleni neostalo miesto na montáž klasických sieťových dverí bez rámu. 

Sieťky rolovacie na okná

Sieťovina sa navíja na hliníkovú hriadeľ, ktorá je uložená v hliníkovom boxe. Rolovacie siete je výhodné použiť v miestnostiach s jedným oknom. V prípade potreby je možnosť nástreku rámu sieťky do farieb podľa vzorkovníka RAL.

Sieťové dvere PLISSE

Sieťka plissé je verzia so spodným vedením s výškou profilu 6 mm. Plissé sieťka je vhodná najmä na prednú montáž na rám dverí, ale nie je problém uchytiť sieťku aj bočným spôsobom do ostenia. Dajú sa ňou prekryť väčšie plochy z jedného dielu. 

Sieťové dvere

Dverová sieťka obsahuje samozatváracie pánty a stredovú priečku. Dverové sieťky dodávame v základných farbách biela, hnedá, okrová, ako aj v imitáciách dreva. V prípade potreby je možnosť nástreku rámu sieťky do farieb podľa vzorkovníka RAL. Dverovú sieťku je možné doplniť o prechod pre mačku a psa.

Rolovacie sieťové dvere

Rolovacie dverové sieťky proti hmyzu sú montované na rámy, ale aj ostenia dverí. Dorazová lišta je držaná v rozvinutej polohe magnetickou gumou. 

Posuvné sieťové dvere 

Posuvné sieťky v ráme sú vhodné pre montáž na rám, ale aj pre montáž do ostenia. Môžu byť jednokrídlové alebo dvojkrídlové v rôznych farebných prevedeniach. Max. šírka rámu je 6 m.